Himalaya Tuzu Mantara İyi Gelir mi!

Himalaya Tuzunun içinde bulunan 84 mineral sayesinde cildi besleyerek egzama, sedef, mantar, kadın hastalıkları ve tüm cilt hastalıklarına tedavide yardımcı olunur.

Himalaya tuz banyosu yerine himalaya sabun tuzu tüketimi da cilt derisi üstündeki faaliyetlerin pozitif olarak gelişmesini sağlamaktadır. Himalaya tuz bileşenlerinden elde edilen bu şifa tekniklerinin akciğer hastalıklarına karşı direnç mekanizması şekline geldiği tanınmaktadır.

Cilt problemleri ile mayasıl benzeri daimi rahatsızlıklar himalaya tuzu içeriğinde olan mineraller ile cilt yüzeyini koruyarak tahripkar etkenleri bedenden uzaklaştırmaktadır. Tuzun hemen hemen her yaş grubundaki hastalara hitap edebilmesi tüketim alanlarının da genişlemesine yardımcı olmuştur.

Genel Olarak ergenlik zamanında ortaya çıkarılan sivilce, akne ve izleri tesirli formülü ile cilt derisinden uzaklaştıran tuz banyosu ile pürüzsüz bir güzelleşme elde edebilirsiniz.

Trendyol

» nbsp» Salthi Himalaya Tuzları Tel0532 791 93 50

Farmozon

» nbsp» Salthi Himalaya Tuzları Tel0532 791 93 50

İletişim

» nbsp» Salthi Himalaya Tuzları Tel0532 791 93 50

Perakende Ürünlerimizi Trendyol mağazamızdan, Eczacılar İçin Farmazon , Toptan Ürün Siparişleriniz İçin İletişim Sayfamızdan Bize Ulaşabilirsiniz.